Żaluzje fasadowe potrafią chronić wnętrze naszego domu przed dużym nasłonecznieniem.

Żaluzje fasadowe oraz rolety fasadowe to niezwykle przyszłościowe oraz dodatkowo gustowne osłony na okna, które to są zawsze montowane na zewnątrz obiektów. Żaluzje i rolety mają niezwykle lekką i prostą budowę, i dzięki temu znalazły powszechne zastosowanie w bardzo wielu budynkach, które cechują się posiadaniem wielu przeszkleń.

Rolety fasadowe od pewnego czasu cieszą się na naszym rynku wielkim zainteresowaniem wśród tysięcy klientów, którzy to przede wszystkim doceniają nowoczesne rozwiązania oraz wygodę i komfort. Nie powinniśmy się temu dziwić, dlatego, że produkty te mają wiele pozytywnych aspektów. Żaluzje te potrafią doskonale chronić wnętrze naszego domu przed dużym słońcem a ponadto znacząco zmniejszają hałas pochodzący z zewnątrz. Jeśli są one zamontowane na dużych, przeszklonych powierzchniach to wówczas funkcjonują jak izolator, który gwarantuje pożądany rozkład temperatury w każdym pomieszczeniu oraz dodatkowo doskonale wspomaga klimatyzację.

Z czego wykonane są fasadowe żaluzje?

Jednym z najważniejszych części tych żaluzji są poziome lamele wykonane w całości z lekkiego aluminium. Produkty te są powszechnie dostępne na rynku w wielu kształtach. Ich przekrój poprzeczny ma często kształt: Z, S, lub C. Natomiast szerokość żaluzji fasadowych wynosi 65-90 mm, w zależności od modelu. Na zewnątrz są one bardzo często pokryte lakierami wysokiej jakości, które odznaczają się ogromną wytrzymałością na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Ponadto żaluzje charakteryzują się wyższą odpornością na różne uszkodzenia mechaniczne. Różnorodna oferta powoduje, iż każdy klient ma szansę zakupić produkt , który będzie doskonale pasował do jego mieszkania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *