Porządnie jest posiadać swój styl

Jak wszyscy świetnie są świadomi, że nie odzież zdobi mężczyznę i kobietę dodatkowo to nie ciuch stanowi o wielkości każdego człowieka. Fason jest dodatkowo szalenie zmienny, dzięki temu nie ma co do niego przywiązywać na dłuższy czas.

Wyśmienicie jest mieć swój  rodzaj, któremu będziemy wierni nie zważając na dotychczasowe nurty, które skończą się za kilka miesięcy, w razie potrzeby dotrzymają się do kolejnego sezonu. Czy oznacza to, iż nie powinniśmy wcale zwracać uwagi na to, co na siebie zakładamy? Niewątpliwie, że nie. Należy w każdym momencie przykładać uwagę do owego, ażeby ubrania, jakie nosimy były schludne, czyste, a ponadto ażeby wpasowywały się do sytuacji lub okazji, na jaką zamierzamy je założyć. To nie metka ani wartość danego produktu decydują o tym, jak będziemy się prezentować a także jak wypadniemy w konkretnym ciuchu. Nie jesteśmy zmuszeni więc wpadać w absurd oraz przed każdym większym wyjściem sprawiać, że markowa odzież damska, jak za dotknięciem różdżki czarodziejskiej, odnajdzie się w naszej szafie. Może się okazać że nasze obecne ciuchy, zakupione na promocji albo w sieciówkach, zrobią na pozostałych ogromne wrażenie, jeżeli już jedynie bardzo dobrze dopasujemy je do naszej figury, a do tego dołożymy jeszcze ciekawą ozdoby, itd.

Choć zatem śledzenie pokazów mody ma możliwość tobie dostarczyć namacalne korzyści w postaci większej świadomości modowej, to jednakże nie trzeba wpadać w absurd i wkładać olbrzymie ilości kasy w ciuchy znanych firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw, które w wielu sytuacjach nie są godne takich kwot.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *