Możemy wybrać sobie typ sterowania naszymi żaluzjami.

Moda na wystrój okien ulega ciągłym zmianom. Za jednym razem modne są zdobione firanki, a później rolety rzymskie, innym razem furorę robią podwójne zasłonki, a następnie powracają do naszych łask żaluzje. Tak właśnie jest w chwili obecnej – żaluzje w oknach ukazują się coraz częściej, a ponieważ wyjątkowo popularne jest wybieranie surowców pochodzenia naturalnego, są to żaluzje drewniane.

 

Żaluzje zrobione są z lameli drewnianych albo bambusowych. Mamy możliwość wybrać dla siebie żaluzje wykonane z lameli o szer. dwudziestu pięciu milimetrów lub lameli o szer. pięćdziesięciu mm. Montaż żaluzji jest niezwykle łatwy a ponadto istnieje możliwość dokonać go na 3 sposoby: bezinwazyjnie na ramie okiennej, inwazyjnie do ściany, sufitu lub we wnęce okiennej. Oprócz tego istnieje możliwość wybrać sobie typ sterowania tymi żaluzjami: sterowanie klasyczne – ręczne, sterowanie za pomocą pilota radiowego lub sterowanie żaluzją nowoczesne – wykorzystując aplikację do komórki. Do pozytywnych cech żaluzji należy zaliczyć to, że nie łamią się, są mocna, a powierzchnie lameli eksponowane na słońcu nie tracą koloru.

 

Żaluzje drewniane mają ciepłą, naturalną i piękną kolorystykę. Odcień lameli możemy wybrać z bogatej palety kolorystycznej i wybrać takie drewniane żaluzje do własnego wnętrza, by nadać mu niepowtarzalnego wyglądu. Drewniane żaluzje oprócz pięknego wyglądu a także nadania przyjaznej aury, pozwalają na precyzyjną regulację wpadającego światła, utrzymują temperaturę oraz pozwolą uniknąć nagrzewania się wnętrza domu. Można je z powodzeniem zamocować na niewielkich, średnich oraz dodatkowo dużych oknach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *